Aktualności
30
maj
Od mamy wraca się zawsze lepszym - koncert maryjny w naszym kościele parafialnym
W ostatni czwartek, 28 maja 2026 r. w naszym kościele parafialnym odbył się koncert ku czci Matki Bożej. Jak zauważył we wprowadzeniu do niego Ksiądz Proboszcz: "od mamy wraca się zawsze lepszym", a zatem uczestnicząc w koncercie, słuchając piękna utworów muzycznych, słuchacze mieli szansę i możliwość zatrzymania swojego serca nie tyle na pięknie dzieł muzycznych, ale przede wszystkim przy Sercu Maryi, po to aby od Matki zaczerpnąć siły i mocy do służenia innym w codzienności. Piękno wykonania, staranność muzycznej aranżacji, czystość głosów ma zawsze nasze serce wznosić ku Panu Bogu, bo przecież dla Niego zostaliśmy stworzeni i wszystko to od Niego pochodzi.


